loader

DİJİTAL CONCIERGE HİZMETLERİ NEDİR? NE YAPAR?

siparislerim.com, Rezidans, Ofis, Site ve Apartman gibi farklı tiplerdeki iş ve konutlardaki bina sakinlerinin çeşitli hizmet ve ürün alabildikleri, Cloud mimarisinde çalışan, online bir portaldır.

Günümüzde bina sakinleri kişisel hizmet alabilmenin daha hızlı ve zahmetsiz yollarını arıyor. Gümüzde hizmet veren birçok internet sitesi bu hizmetleri yemek tedariğinde başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ama Kuru Temizleme’den Araç kiralamaya, Teknik Destek Hizmetinden Su siparişine, Kırtasiyeden Eczaneye çok geniş ve günlük ihtiyaçları "VIP" bir hizmet olarak kapınıza getiren siparislerim.com günden güne büyüyen tedarik zincire ile bambaşka ve kişiye özel bir bakış açısı getirmektedir.

Concierge, Concierge, Concierge…

Son zamanlarda adını çok sıklıkla duyduğumuz bir kelime haline geldi “Concierge”.

Peki ama nedir “Concierge” ???

Concierge sözcüğü Fransızca kökenli bir kelimedir. Türkçedeki karşılıklarından biri "kapıcı" demek. Yani concierge hizmetleri, aslında kapıcı hizmetlerini ifade ediyor.

Concierge hizmetleri, son yıllarda markalı konut projelerinde de artık olmazsa olmaz bir özellik olma yolunda ilerliyor. Rezidans dairesi satın alırken ya da bir site içinde konut sahibi olurken, firmalar bu tür hizmetleri müşterilerine sunmaktadırlar. Genellikle artık konut reklamlarında Concierge hizmetlerine vurgu yapılmaktadır.

Artık, Yanan ampul, bozulan musluklar, boş buzdolabı, kedinizin aşısı, hafta sonu vereceğiniz davetin mönüsü, sevgilinize yollayacağınız çiçek, gitmek istediğiniz konserin bileti gibi hayatınızı kaosa döndüren işleri organize etmeyi artık dert etmenize gerek yok. Concierge Hizmeti ile evinizle ve tüm ihtiyaçlarınızla ilgili karşılaşacağınız problemlerinizi ve gereksinimlerinizi artık tek bir “TIK” ile halletmeniz mümkün.

Lüks konut segmentine bu aralar talep oldukça yoğun. Bu nedenle hemen hemen tüm markalı konut projelerinde en az bir blok "residence" mantığında ele alınıyor.

Lakin tek bir apartman bloğunda "residence hizmetleri" verilmesi oldukça maliyetli.

Gerçek anlamda lüks segmentte hizmet, bina girişine bir danışma bankosu konulmasından ibaret değil.

Beş yıldızlı otel mantığından araç kiralamaya, kuru temizlemeye, su siparişinden şarküteriye, özel kuryeden ev temizliğine, yemek siparişlerine günlük ihtiyaçların organizasyonuna kadar kişiye özel işletim prensiplerini gerektiriyor.

Bu deneyime en fazla sahip olan grup ise "siparislerim.com Concierge Hizmetleri".

SİPARİSLERİM.COM İLE EVİNİZDEKİ TÜM ZORLUKLARI KOLAYLAŞTIRIN.

Evimizin dışındaki yaşamımız yeterince zor ve karmaşık. Bu durumda bir de evimizdeki işlerle uğraşmak bizi içinden çıkılmaz ve karmaşık bir hâle sokabiliyor... Hayatınızı kolaylaştıran siparislerim.com Concierge Hizmetleriyle evinizde karşılaşabileceğiniz sorunlarda da yanınızda. siparislerim.com Conceirge Hizmetleriyle Teknik Destekten Ev Temizliğine, Kuru Temizlemeden Dekorasyona, Market Alışverişinden Yemek Siparişine ihtiyacınız olan tüm hizmet ve ürünlere en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

"BİZ SİZİN İÇİN BULDUK"

siparislerim.com Concierge Hizmetleriyle bulunduğunuz her yerden yorulmadan, kolayca, tüm işlerinizi halledebilirsiniz.

  • Kullanımı Kolay Menüler,
  • Şık Tasarımı ve
  • En Önemlisi Farklı Arayüzlerden Erişim İmkanı ile

ÇÖZÜM KAPINIZDA...